Informace o nás

Firma Karel Handšuh - MATEO byla založena v roce 1999. Od této doby se zabýváme nejen prodejem, ale také servisem prodávaného zboží. Každé zboží, které koupíte v naší prodejně, jsme schopni Vám opravit či dodat náhradní díly. Naším mottem je především spokojený zákazník, který se bude rád vracet a bude o nás pozitivně referovat.

Produkty, které nabízíme máme ve většině případů také přímo na prodejně, kde si je můžete osobně prohlédnout či vyzvednout.

Naši uživatelé

Našimi budoucími či současnými uživateli a zákazníky jsou lidé všech věkových kategorií. Specializujeme se především na výrobky, které lze charakterizovat jako bílé zboží, tedy především ledničky, pračky, sušičky prádla, mrazničky, sporáky, vestavné spotřebiče (desky, trouby, digestoře, mikrovlnné trouby) a mnoho dalších. Drobné elektro zboží v současnosti neprodáváme, ale hodláme expandovat i do této oblasti.

Historie projektu

V dnešní době internetu, mobilních operátorů a technicky dostupných uživatelských médií je nezbytné pohybovat se i na poli internetového obchodu. Jsme firma rodinná a tudíž tato expanze pro nás představuje další dimenzi našeho obchodování na poli dosud neprobádaném. Důležité pro nás pořád zůstává spokojený zákazník, který se bude rád a pravidelně vracet. Proto se snažíme spolupracovat s firmami, které jsou schopny dodávat kvalitní zboží za přijatelné ceny a uspokojit tak zákazníka všech věkových kategorií i nároků.